Atrakcje

na Podhalu

Nasz obiekt znajduje się w centrum Białego Dunajca, skąd blisko jest do wszelkiego rodzaju atrakcji miasta. Bliskość do Zakopanego sprawi, że w pełni poznają Państwo atrakcje Podhala. Niedaleko znajdziecie państwo nie tylko wyciągi i stacje narciarskie lecz także trasy pieszych i rowerowych wycieczek górskich oraz restauracje podające regionalne potrawy.

Baseny termalne

Zaledwie 3 kilometry od naszych Apartamentów pod Tatrami, w Szaflarach, znajdziecie państwo wodną atrakcję jaką są Baseny Termalne, gdzie wspaniale spędzicie czas, gdy pogoda nie pozwoli na górskie wycieczki. Baseny Termalne to zespół basenów z hydromasażem jak bicze wodne, ławki do masażu wodnego, leżanki i ławki do masażu powietrznego, jeżyki i gejzery wodne. Znajdą tam Państwo liczne atrakcje dla dorosłych i dzieci oraz salon spa i saunę.

Tatrzańskie wycieczki

Z Białego Dunajca wychodzi spora ilość szlaków wycieczkowych, którymi możecie Państwo poznać nasze piękne góry i region Podhala. Nasz dom wypoczynkowy stanowi wspaniałą bazę wypadową na piesze i rowerowe wycieczki po górach. Spacery czy też wspinaczki możecie Państwo zacząć już w pobliżu naszego obiektu, z którego blisko jest do najciekawszych tras wycieczkowych. Znajdujemy się bardzo blisko Zakopanego, co pozwoli państwu poznać Podhala.

Stacje narciarskie

Zaledwie 3 kilometry od naszego obiektu znajduje się wyciąg narciarskie Toko-Land, gdzie długość trasy zjazdowej wynosi 1000m. Trasa zjazdowa jest dobrze oświetlona i sztucznie zaśnieżona. Przy wyciągu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i szkółka narciarska. Natomiast już 6 kilometrów od obiektu znajduje się Nowa Stacja Narciarska Suche. Posiada nowoczesną czteroosobową kolejkę krzesełkową, która przewozi narciarzy na trasę o długości 950m.